czwartek, 13 sierpnia 2015

Reportaż o lawendzie

Ostatnimi czasy wszystko wokół mogło przyprawić mnie o zawrót głowy, praca, praca i jeszcze raz praca, ale dodatkowo przygotowania do ślubu, które zajmowały mi wolny czas. Niedługo wrzucę zdjęcia gadżetów, które przygotowywałam specjalnie na tę okazję.

Było też sporo pracy przy lawendzie, której zbiory już niedługo będą za nami – w ten weekend kończymy.

W nowym magazynie, który współtworzę – Siedlisko – ukazał się reportaż o naszej lawendzie, zapraszam do lektury. W tym numerze znajdziecie także krótki materiał o jednej z naszych blogowych koleżanek – Drewniano mi (drewnianomi.blogspot.com).

W reportażu opisuję jak założyliśmy plantację, a także pokazuję jak krok po kroku zrobić wrzeciono lawendowe oraz macerat z lawendy.

Z pozdrowieniami :)
K

4 komentarze:

 1. Wszystkiego co najlepsze na każdy dzień nowego życia.Miło Cię widzieć po długiej nieobecności. Serdecznie pozdrawiam. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje artykułu. Świetne to pole lawendowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest publiczne ogłoszenie dla każdego, kto chce sprzedać nerkę, mamy pacjentów, którzy potrzebują przeszczepu nerki, więc jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki, skontaktuj się z nami na nasz e-mail na iowalutheranhospital@gmail.com
  Możesz również zadzwonić lub napisać do nas na WhatsApp pod numerem +1 515 882 1607.

  UWAGA: Twoje bezpieczeństwo jest gwarantowane, a nasz pacjent zgodził się zapłacić dużą kwotę pieniędzy każdemu, kto zgodzi się na oddanie nerki, aby je uratować. Mamy nadzieję usłyszeć od ciebie, abyś mógł uratować życie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Podziel się linkiem!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...