środa, 11 kwietnia 2012

Różane kolczyki

Dzisiaj coś nowego, co udało mi się zrobić. Po raz pierwszy robiłam takie kwiatki z materiału, ale uważam, że to dobry pomysł. Co prawda wymaga to szczególnej precyzji i nie znosi nadmiernego miętolenia w palcach, ale warto nad tym popracować. Materiał jest delikatny, więc trzeba przy nim robić szybko, a precyzyjnie, bo jak już wspomniałam - materiał się całkowicie rozejdzie i nie pomoże nawet przysmażanie go zapalniczką, co w wypadku tego wzoru i tak się nie sprawdza, bo kwiatek musi być nieco "posiepany".

Różany wzór i kolor to jeden w moich ulubionych. Zresztą, kwiaty uwielbiam. Trochę się wahałam zanim poniszczyłam różową apaszkę..., ale głos rozsądku podpowiedział mi, że leży ona w szafie już dobrych kilka lat i w dodatku nigdy nie była noszona... Rachunek jest prosty, a męski rozsądek często ułatwia życie i wybory :).

Kolczyki są średnicy 2,5 cm i są to sztyfty, czyli blisko ucha. Bransoletka jest wykonana na drucie pamięciowym z zapięciem federing i przedłużką. Do tego dodałam kilka perełek, które miałam w zanadrzu. Całość prezentuje się dość romantycznie. Podoba mi się i będę nad tym pracować :)

2 komentarze:

  1. Chyba najciekawsze Twoje kolczyki :) Są już do kupienia? Będą inne kolory? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ale fajne! bardzo mi się podobają!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Podziel się linkiem!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...