piątek, 10 października 2014

Cała sterta woreczków

Dziękuję za Wasze ostatnie komentarze, to z pewnością motywuje do działania i utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto tu wrócić :)

Ilo ści suszu lawendowego przyprawiają mnie o ból głowy, a węch już całkiem mi padł :)

Codziennie szyję woreczki. Zamówiłam świetne bawełniane tkaniny, z których uszyją nową partię. Wszystkie woreczki są uszyte z bawełny wiązane sznurkiem jutowym. Susz bardzo aromatyczny, tegoroczny.

Tym czasem pierwsza seria. Woreczki ze zdjęć są jeszcze częściowo dostępne, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę pytać. Cena za sztukę to 5 zł.

ZAPISY

na lawendowym blogu ogłosiłam zapisy na sadzonki lawendy

Zapisy przyjmuję do końca listopada.

Pozdrawiam ciepło,

Kasia

poniedziałek, 6 października 2014

Lawendowe zbiory 2014

Wygląda na to, że minął rok od mojego ostatniego posta!

Dlatego serdecznie Was witam po tak długiej przerwie! Z niektórymi z Was miałam sporadyczny kontakt, ale to absolutnie nie to samo.

W tym roku mieliśmy naprawdę duże zbiory lawendy i właśnie moje poletko chciałabym Wam pokazać. Nasza lawenda rośnie jak szalona, jest jej coraz więcej i praca nad nią przerodziła się z małej manufaktury w małą produkcję, a od tego już krok do profesjonalizmu ;). Obok produktów i półproduktów z lawendy mamy także prawdziwy, ekologiczny miód!

Mam nadzieję, że zainteresują Was zdjęcia ze zbiorów, więcej możecie obejrzeć na moim blogu ogrodniczym, na którego tez wracam: zielonyporadnik.blogspot.com

W przygotowaniu jest także strona: www.uprawalawendy.pl

Powoli będę rozwijać interes :). W trakcie kwitnienia lawendy odwiedzają ją najróżniejsze motyle i masa trzmieli. Najbardziej zachwycił mnie paź królowej, którego widziałam po raz pierwszy w życiu!


Pozdrawiam Was najgoręcej,
Kasia


Podziel się linkiem!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...