środa, 14 marca 2012

TAPETY

Przygotowałam dzisiaj wzory tapet na komputer, stworzyłam je bazując na projektach logo spa. Jakie są każdy widzi. Na ten moment nie chce mi się nic więcej pisać.


Koszmarna pogoda dzisiaj u nas na Zachodzie (:D). Naprawdę nic się nie chce. Wczoraj udało mi się dosyć efektywnie popracować, bo w tym tygodniu przygotowujemy się z koleżanką do oddania konkursu. Mamy czas do piątku i idzie nam w miarę dobrze. W sumie dużo wolnego w tym tygodniu, bo już dzisiaj wolne, potem jutro i piątek. W końcu, po tylu latach studiów... Ale jak widać, w ogóle mi to nie sprzyja. Jeszcze ta pogoda... Nie mam energii, mam takie poczucie, że za co bym się nie wzięła, to i tak  nie ma sensu tego robić. W takich sytuacjach mam zwykle jedno rozwiązanie, biorę się za to, na co mam najbardziej ochotę, ale w tym momencie uważam to za ostatnią pożyteczną rzecz, którą powinnam robić. Jest to działanie na taką chwilę racjonalne, bo jeśli nie zrobię chociaż tego, to nie zrobię niczego, więc lepiej zrobić coś, co może teraz nie jest potrzebne i pożądane, ale za to w ogóle COŚ ZROBIĆ. Jestem przygnębiona.

Idę coś porobić konstruktywnego, ale mam dosyć siedzenia przed kompem, a w zasadzie trzema kompami. Na jednym jest to, na drugim tamto i tak skaczę z miejsca na miejsce, z kompa na kompa. A ja leniwa jestem i nie lubię ruszać dupy z miejsca! Dlatego narzekam. Nara.
tapeta pc

tapeta na pc
biuro projektowe poznań

1 komentarz:

  1. Jeśli to są tapety na PC to najlepsze są tapetki ta ostatnia i pierwsza. Nie ma sensu ustawiać motywów po lewej stronie ekranu bo i tak zostanie on przesłonięty przez ikony na pulpicie - tak się stanie w przypadku tapet 2 i 3. A tak to good job ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)

Podziel się linkiem!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...